Medytacja dla pacjentek onkologicznych

Kiedy chorujesz na raka, Twoje ciało nie szepce Ci, że coś domaga się Twojej uwagi, ono głośno krzyczy. 🗣😐
Rak niestety powstrzymuje ujawnienie bardzo głębokich emocji jak gniew 😠 czy złość 😡.
Czy wiedziałeś zatem, że istnieją dowody na to, że tłumiony gniew może być czynnikiem odpowiedzialnym za rozwój raka po jego zdiagnozowaniu jak i samym prekursorem raka? 🤓
W szpitalu św. Józefa w Chicago (USA) przeprowadzono badanie trwające dwa lata, na ponad stu pacjentkach leczących się na raka piersi. Jego wyniki zostały opublikowane na łamach Integrative Cancer Therapies w 2009 roku.
Autor badania Stanford Nidach wyjaśnia, że „stres emocjonalny i psychiczny przyczyniają się do powstawania i rozwoju raka piersi oraz są istotnym czynnikiem śmiertelności z powodu raka. To co zaś poprawia jakość życia pacjentów z rakiem to MEDYTACJA. To ona redukując stres, może pomóc zapobiegać rakowi i zwiększać szanse na pełne wyzdrowienie po diagnozie.”
Pytasz, w jaki sposób? 🤔
Otóż medytacja może Ci pomóc uwolnić te wszystkie nieujawnione emocje, które zjadają Cię od środka. 👾 I nie chodzi tu oto by dać im upust, ale by je dotknąć, zamiast pozwalać na to by to one dotykały Ciebie.
Jeśli właśnie teraz jesteś w swojej podróży z rakiem i jest Ci emocjonalnie ciężko to zachęcam abyś podjęła dialog ze swoim rakiem i zobaczyła to, co on skrywa.
W mojej medytacji, którą stworzyłam dokładnie na taką potrzebę, pomogę Ci przejść przez rozmowę z rakiem 🤗❤️ byś mogła dojść do emocji leżących na samym dnie Twojego Ja.
YouTube 👉 R&W Make Things Happen:
Medytacja dla pacjentek onkologicznych ❤️

Ściskam mocno!

R.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s