Kim jest Life coach? Cechy idealnego coacha.

Krótko i na temat 🙂 Life coach jest osobą, która wspiera rozwój człowieka zarówno w biznesie jak i w życiu prywatnym. Pomaga odkryć i uporządkować życiowe cele oraz znaleźć drogę do ich osiągnięcia. Następnie wspiera w zbudowaniu planu pozwalającego na przygotowanie się do wspomnianej drogi, a później wraz z klientem podąża nią. Life Coach ułatwia … Continue reading Kim jest Life coach? Cechy idealnego coacha.

skuteczne afirmacje- przełącz się na pozytywne myślenie :)

Kochani, dzisiaj chcę wam przybliżyć temat afirmacji. Zakładam, iż pewnie nie raz wyraz "afirmacje" obił wam się o uszy. Czym zatem one są? Kiedy i jak je używać? Jak wpływają one na nasze życie? Jaka jest ich siła, a może to jest jakaś magia? Moi drodzy, podręczniki do psychologii podają, że "afirmacje" to krótkie zdania, które … Continue reading skuteczne afirmacje- przełącz się na pozytywne myślenie 🙂

Szumy w relacjach – jak ich się pozbyć?

Tyle sie ostatnio mówi o relacjach, relacjach różnego rodzaju: mąż-żona, rodzic-dziecko, pracownik-pracodawca, chłopak-dziewczyna czy też przyjaciółka-przyjaciółka. Cieszę się, iż dany temat wypłynął w końcu na tapetę, bo to znaczy, iż dostrzegamy szumy w tych relacjach i chcemy coś z tym zrobićp i to nic, że czasami nam nie wychodzi, ale próbujemy, szukamy drogi, chcemy. Brawo! … Continue reading Szumy w relacjach – jak ich się pozbyć?

Life Coach

Life Coach ist eine Person, der die Entwicklung des Menschen, sowohl im geschäftlichen Leben, als auch im Privatleben unterstützt. Der Coach hilft die Lebenszwecke zu entdecken und zu ordnen, sowie den Weg zum Erreichen der Ziele zu finden. Er folgt dem Kunden auf seiner Reise zum Ziel und hilft in der Erstellung des Plans, der … Continue reading Life Coach

Po co Ci coach?

Przychodzą takie dni w naszym życiu,że coś zaczyna nas drapać w serduszku, niby jesteśmy zadowoleni ze swojego życia, ale coś tam nam nie pasuje. Ciężko jest często nam stwierdzić skąd też to uczucie drapania, kłucia pochodzi. Niby jesteśmy szczęśliwi, ale jednak nie do końca. Chcielibyśmy coś zmienić w swoim życiu, ale jest nam ciężko przełamać … Continue reading Po co Ci coach?

So kannst Du Deine Träume verwirklich!

Die Zeit des Erwachens aus winterlicher Lethargie ist Zeit auf eine kurze Reflexion und Änderungen. Selbst ‘will’: will abnehmen, will Deutsch lernen, will reisen, will laufen, will umziehen, will Arbeit wechseln ist nur ein zündende Fünkchen dieses ganzen Metamorphoseprozesses. Um eigene Träume zu erfüllen, muss man diese als Ziel setzen. Wie soll man Ziele festlegen? Vor … Continue reading So kannst Du Deine Träume verwirklich!