Opowiedz mi swoją Love Story

Pamiętasz LOVE STORY? Co za książka! Co za film, prawda? Wyciskacz prawdziwych łez 😭 Zatem wiesz, że prawdziwa historia miłosna nie zawsze kończy się HAPPY endem 🤷‍♀️ ale doświadczyć jej jest czymś niesamowitym 😍 zmienia serce i umysł na zawsze!

Na moim kanale You Tube 🤳 R&W Marke Things Happen ruszam z nowym projektem LOVE STORY. Moim celem jest wzbudzić nadzieję w tych sercach, które przestały już wierzyć, że prawdziwa miłość istnieje.

Dzisiaj tyle się mówi o relacjach, skupiając się głównie na problemach ich dotyczących. Ja chcę spojrzeć na drugi koniec tego kontinuum by pokazać miłość z drugiej perspektywy, tam gdzie iskry ciągle się skrzą i motyle w brzuchu latają. Pamiętasz to uczucie? Cudowne, co nie? 🥰
Jeśli przeżyłeś taką miłość to daj światu o niej usłyszeć. Podziel się swoją historią miłosną. Na mojej stronie możesz bezpośrednio do mnie przesłać wirtualny list (tak zwany e-mail) z najpiękniejszą Love Story, której doświadczyłeś(-aś) w życiu. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę “CONTACT”. Ja przygotuję wartościowy podcast i puszczę te pozytywne, miłosne wibracje w eter. Wspólnie możemy zdziałać więcej, więcej niż Ci się wydaje. Pozwól iskierce miłości dotrzeć do większej ilości serc. Jeśli masz dodatkowe pytania, to pisz śmiało!
Ściskam Cię mocno!
R.

P.S. Chcę żebyś widział(a), że Twoje dane są u mnie bezpieczne. Twój e-mail nie zostanie udostępniony osobom trzecim. Jeśli czujesz, że nie chcesz używać prawdziwych imion w Twojej historii miłosnej, to je po prostu zmień.

Make Things Happen Today
……………………………🥰………………………………

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s