Po co Ci coach?

Przychodzą takie dni w naszym życiu,że coś zaczyna nas drapać w serduszku, niby jesteśmy zadowoleni ze swojego życia, ale coś tam nam nie pasuje. Ciężko jest często nam stwierdzić skąd też to uczucie drapania, kłucia pochodzi. Niby jesteśmy szczęśliwi, ale jednak nie do końca.Life-Coaching-Icon-copy-670x583 (2)

Chcielibyśmy coś zmienić w swoim życiu, ale jest nam ciężko przełamać strach w nas tkwiący, boimy się podjąć ryzyko, bo nie wiemy co nas faktycznie czeka po zmianie, niby wierzymy, że będziemy mieli lepiej, ale nie mamy tej pewności i tak powstaje w nas blokada, oglądamy się zatem wstecz zamiast patrzeć do przodu, bo tam jest to co znamy, coś co nas nie zaskoczy, coś za czym często też tęsknimy.

W naszej głowie pojawiają się pytania hamujące nas przed działaniem, nakładają się na to nasze życiowe obowiązki, które narzuciliśmy sobie sami lub też to inni zrobili, a my na to przyzwoliliśmy, przytłacza nas presja społeczna. Stereotypy jakie starannie pielęgnujemy w naszej głowie dodatkowo robią swoje.

Pytasz, jak zatem dotrzeć do wnętrza siebie w dzisiejszych czasach?Jak odnaleźć spełnienie i spokój duszy? Jak zmienić pracę i zacząć w końcu robić to co lubisz? Jak odkryć w ogóle to co sprawia Ci przyjemność i czerpać z tego radość? Jak poprawić Twoje relacje partnerskie, małżeńskie, koleżeńskie, pracownicze? Jak odnaleźć sens życia? Jak znaleźć motywację? W takich to oto momentach warto zwrócić się właśnie do life coacha. On pomoże Ci rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości. Pomoże Ci spojrzeć na Twoje życie takim jakie ono jest rzeczywiście, jakie ono jest teraz. Dzięki profesjonalnym metodom przez niego stosowanym zobaczysz gdzie należy dokładnie dokonać zmiany w Twoim życiu i od czego będziesz mógł zacząć.

Life coach poszerzy Twój punkt widzenia, otworzy przed Tobą wiele drzwi byś mógł sam zdecydować, którą drogą tak naprawdę chcesz iść. On nie przejdzie za Ciebie tej drogi, ale będzie Cię wspierał w Twoim działaniu. Uzyskasz pewność własnych wyborów, gdyż Twoja pewność siebie wzrośnie. Przestaniesz się w końcu bać! Pozbierasz i uporządkujesz swoje myśli we właściwy dla Ciebie sposób. Znajdziesz swój potencjał. Odkryjesz to co sprawia Ci radość i będziesz w końcu tym się umiał cieszyć. Odkryjesz jak żyć pełnią życia, jak żyć chwilą która właśnie trwa. Zobaczysz co możesz zrobić by Twoje marzenie się spełniło i jak tylko będziesz gotowy zrobisz krok do przodu, zaczniesz działać z tym co posiadasz tu i teraz. Każdego dnia będziesz stawał się lepszym człowiekiem. Znajdziesz swoją prawdziwą motywację do ćwiczeń, nauki języka, zmiany pracy, sposobu życia czy też zrobienia kursu na prawo jazdy. Zaczniesz uśmiechać się każdego dnia i nie będziesz chciał przestać, bo będziesz czuł się szczęśliwy. Twoje życie nabierze sensu, a wybory które będziesz podejmował będą zawsze dla Ciebie właściwe.

life-coaching-business-card

Spotkanie z coachem dedykuje praktycznie wszystkim, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu: być lepszymi partnerami, przyjaciółmi, małżonkami, rodzicami pracownikami czy szefami.

*Inspirację do napisania tego artykułu znalazłam tu: https://www.youtube.com/watch?v=iaU2np492WE&feature=youtu.be 🙂

 Roksana Maria Weber

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s