First blog post

To mój pierwszy wpis i tak zastanawiałam się od czego by tu zacząć, bo jest tyle rzeczy którymi bym się chciała z Wami podzielić, ale na początku wypadałoby chyba powiedzieć Cześć! 🙂

Znajdziecie tutaj wiele ciekawych wskazówek oraz pomysłów, jakie odmieniły moje spojrzenie na ŻYCIE. Dzięki nim odkryłam sens istnienia, nauczyłam się jak budować silne, głębokie relacje, spełniać swoje marzenia, a przede wszystkim poznałam znaczenie słowa MIŁOŚĆ. Czuję się SZCZĘŚLIWA każdego dnia i chcę abyście i Wy doświadczali stale tego uczucia.

Jeżeli zatem jesteś gotowy to zapraszam do Twojej podróży życia, gdzie codziennie będzie dla Ciebie świeciło słońce, ale może zdarzyć się, iż przejdą burze, będzie zimno i wietrznie. W takich chwilach najlepiej zaopatrzyć się w prawdziwego przyjaciela i parę chusteczek do nosa 😉 Pojawią się nowe, ciekawe i inspirujące osoby w okół Ciebie, ale pewnym ludziom powiesz też “do widzenia.” Nie mówię, że będzie łatwo, bo na pewno nie raz upadniesz, będziesz próbował powstać kilka razy aż w końcu Ci się uda. Każdego dnia będziesz lepszy niż wczoraj.

Cieszę się, że trafiłeś na mojego bloga. Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba!

3..2..1..START! Zaczynamy przygodę 🙂

Life is an adventure. Allow yourself to see what you don’t allow yourself to see and enjoy the ride!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s